Paradise Bay

3.4.0.6380

Güzel tropik bir adaya göz kulak olun

5.0

1

93.1k

Bu uygulamayı oyla

Paradise Bay bir yönetim oyunu ancak muhtemelen alışık olduklarınızdan biraz farklı. Bu oyunda tropikal yerlilerin gözünden bir adayı korumanız gerekecek. Bunu yapabilmek için de ekonominiz büyürken doğanın gelişimini sağlamak adına ekosistemi anlamanız gerekecek.

Temel amacınız adanın gelişim kapasitesini tüccarların, gezginlerin, kaşiflerin ve adanın yerlilerinin de dahil olduğu doğal dengesiyle harmanlamaktır. Herşeyin ötesinde adadaki huzuru ve sakinliği bozulmadan muhafaza etmek istersiniz. Oyun planı bu türdeki diğer yönetim oyunlarının aynısıdır: ekonomiyi geliştirmek için binalar inşa edin ve ve ürünlerin ve servislerin üretimini artırın.

Kaynaklarınız arttıkça etrafınızda vatandaşlarınızın doğal güzelliklerin (tabi her zaman sorumluluk sahibi bir şekilde) tadını çıkarabilmeleri için ziyaret edebilecekleri yeni dünyalar keşfedeceksiniz. Kendi cennetinizi inşa ederek ve bulduğunuz vahşi hayvanların bakımını yaparak adanızı yönetin. Onları besleyin ve balık tutmak ya da avlanmak gibi basit görevlerde kullanın.

Bu oyunun en önemli özelliklerinden birisi tüccar gemilerindeki adalılarla ya da sosyal ağlarınız aracılığıyla kendi arkadaşlarınızla ticaret yapmaktır. Değerli kaynaklar ve zanaat için iyi anlaşmalar yapmaya çalışın ki bu sayede topluluğunuza daha fazla para sağlayıp sınırlarınızı genişletin. Sonra da okyanusta hazine avına çıkın ve Paradise Bay’in doğal huzurunun keyfini sürün.
Uptodown X